Хенгери

hengeru_poligrafiya_lutsk

Хенгери – це листівки з отвором для дверної ручки. Вони вважаються найбільш оригінальними і ефективними рекламними носіями. Саме тому, хенгери підвішуються і на ручки авто, і на товар, і на обладнання. Вони розкажуть клієнтам  про ваші акції, асортимент товару та донесуть до загалу всю необхідну інформацію. У нас доступні 3 види хенгерів, які ми друкуємо на 2-х видах паперів. 

Якщо ви бажаєте надрукувати хенгери нестандартного розміру чи на матеріалі, що не подано в переліку, скористайтеся формою індивідуального прорахунку, що розташована на головній сторінці.

ДРУКУЄМО ТА ВІДПРАВЛЯЄМО В УСІ МІСТА УКРАЇНИ

druk_henger

 

Папір 130 гр/м2

Тираж/Ціна 1000 2500 5000 10000 15000 20000
922 1550 2330 3 788 4 995 6 660

Скачати шаблони ви можете на сторінці «Технічні вимоги/Шаблони»

Як оформити замовлення?

lucky1

Виберіть тип готової продукції та тираж. Натисніть кнопку «Зробити замовлення». Завантажуйте готовий макет або замовляйте дизайн.

lucky2

Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найкоротші терміни і уточнить всі параметри замовлення, оплати та доставка.

lucky3

Оплачуйте замовлення будь-яким зручним для Вас способом та отримуйте в офісі або в найближчому відділенні зручного для Вас перевізника.

Купуйте також

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, НАПИШІТЬ НАМ

Про нас

Ось уже 7 років ми пропонуємо яскраві ідеї для бізнесу наших клієнтів! Ми любимо і цінуємо кожного свого замовника, всіляко оберігаючи його від непотрібних витрат часу і коштів. Ми завжди пам’ятаємо, що кожна листівка, візитка та папка, яку ви друкуєте повинна органічно вписуватися в стиль компанії, викликати непереборне бажання купувати саме Ваш товар. У найкоротші терміни та за розумною ціною ми виконаємо будь-яке Ваше замовлення, а команда висококваліфікованих спеціалістів запропонує безліч оригінальних та якісних шляхів реалізації Ваших задумів. Студія поліграфічних послуг «Лакі» – це завжди якісна продукцію, яка доступна клієнтам у будь-якій точці України!

Leave A Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відправити прорахунок Безготівкова
 Готівкова

×

Зворотній зв'язок


 Електрона пошта
 Телефон

×